fbpx

Gülümseyen yüzler, gülümseten sofralar…

Hikayemiz

Biz; Akdeniz’in eşsiz doğasında, berrak kaynak sular ve organik gübrelerle yetiştirilen taptaze lezzetleri soframızda görebilen şanslı bir nesiliz. Yıllar boyu kendi toprağımızı alın teri ile işleyerek çocuklarımızı da böyle büyüttük. Anadolu topraklarının bereketine ve paylaştıkça güzelleşen dünyaya inanıyoruz. Bu bereketli toprakların mahsullerini, modernleşmeyle birlikte raflarda işlenmiş gıdalardan başka seçeneği bulunmayan ve hakiki doğallığı özleyen şehir insanları ile paylaşıyoruz.

Antalya Kemer’de yaklaşık 12000 m2 narenciye bahçesi ve merkezde yaklaşık 5000 m2 sebze üretim alanı ile 1985 yılında başlayan süreç; 2011 yılında, Toprak Fide Ltd. Şirketiyle, 2015 yılında ise Erüst Bilişim Teknolojileri A.Ş. girişimi olan fidesepeti.com.tr ile taçlandı. Bugün; Mutlu Sebzeler ile kendi topraklarımızda, atadan kalan -doğal, sağlıklı ve kimyasal kalıntı bulunmayan tarımı tüm Türkiye’ye sunuyoruz. İddialıyız; çünkü sera üretim alanlarımızı birkaç bin m2 ile sınırlandırmıyor, doğduğumuz toprakları çiftçileriyle birlikte sahiplenerek ‘Antalya bizim’ diyoruz.

Antalya’nın verimli topraklarında, geleneklerden asla kopmadan, modern usuller ve iyi tarım uygulamalarıyla, tamamen doğal, hormonsuz ve GDO’suz üretim yapıyoruz. Mutlu Sebzelerimizi; dalından koparıp, katkısız, doğal tazeliğiyle, özenle ambalajlıyor, Antalya içinde aynı gün sofralara ulaştırıyoruz.

Dalından tazeliğiyle, şefkatle ve özenle hazırlanan leziz reçeller, doğal, korunaklı alanlarında gezerek beslenen tavuklardan taptaze günlük yumurtalar, arılarımızın mis kokulu Akdeniz florasından topladıkları özlerle yaptığı doğal ballar;
Çocukluğunuzun tadını hatırlayabileceğiniz sebze ve meyveler…

Siz bizim yerimizde olsanız “Mutlu” olmaz mıydınız?

Doğallığı, lezzeti ve kokusuyla sofralarınızda yerini alacak Mutlu Sebzeler’in bedeninizde sağlık ve nefaset yaratması, bizi gururla sarmalıyor.
Bu mutluluk paylaştıkça çoğalacak!
Bir parçası olduğunuz için teşekkürler!

Toprağından sofranıza mutluluk!

WhatsApp chat